Filma Me Titra Shqip: Freaks of Nature

92 min 2015 5,9 / 291
Viti: Oct 30, 2015
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 11,368
Shikime: 939
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Në qytetin Dillford, njerëzit, vampirët dhe zombit po jetonin në paqe - derisa erdhi apokalipsi i alienëve. Tani tre adoleshentë - një njeri, një vampire dhe një zombi - janë bërë bashkë për të zbuluar se si ti heqin qafe vizitorët.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR