Filma Me Titra Shqip: Rock the Kasbah

100 min 2015 5,6 / 185
Kategoria: Komedi Lufte
Viti: Oct 22, 2015
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 11,908
Shikime: 1141
Pershkrimi
Një menaxher i pafat talentesh muzikore zbulon një vajzë me një zë të mrekullueshëm gjatë një udhëtimi për koncert në Afganistan, dhe e çon atë në një emision talentesh televizive duke thyer gjithë traditat vendase dhe duke i pasur të gjithë kundra.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR