Filma Me Titra Shqip: Secretariat

123 min 2010 7,1 / 262
Kategoria: Dramatik
Viti: Aug 20, 2010
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 12,654
Shikime: 2206
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Historia e një gruaje guximtare që trashëgon fermën e kuajve të atit dhe stërvit një kalë i cili thyen rekordin e fitimit të Kurorës së Trefishtë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR