Filma Me Titra Shqip: When the Game Stands Tall

115 min 2014 6,6 / 217
Kategoria: Dramatik
Viti: Aug 22, 2014
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10,373
Shikime: 1446
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Rrugëtimi legjendar i një ekipi futbolli gjimnazi dhe trajnerit të tyre Bob Ladouceur, i cili i çoi ata drejt një rekordi prej 151 fitoresh rresht, një rekord historik në sportin amerikan.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR