Filma Me Titra Shqip: Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1

146 min 2010 7,8 / 12072
Kategoria: Aventure Fantazi
Viti: Oct 17, 2010
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 25,66
Shikime: 1768
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Harri, Roni dhe Hermiona kërkojnë për Horkruset e mbetura të Voldemortit në përpjekjen e tyre të fundit që ta shkatërrojnë Lordin e Errësirës teksa beteja finale do zë vend në Houguarts.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR