Filma Me Titra Shqip: William

100 min 2019 5,8 / 4
Kategoria: Dramatik Fantashkence
Viti: Apr 12, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 5,391
Shikime: 972
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Dy shkencëtarë përdorin ADN-në e lashtë për të klonuar një neandertal të quajtur William, por tiparet e tij dalluese fizike dhe mënyra e ndryshme e të menduarit së shpejti provokojnë frikë dhe armiqësi tek ata që e hasin.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR