Filma Me Titra Shqip: The Coma

101 min 2019 4,8 / 52
Viti: Nov 19, 2019
Gjuha Origjinale: RU
Popullariteti: 41,012
Shikime: 2854
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Kur zgjohet në një botë të re dhe të rrezikshme, një djalë i ri duhet të përballet me sfida dhe mistere për zbuluar se çfarë është reale dhe çfarë është një fantazi.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR