Filma Me Titra Shqip: Harry Potter and the Goblet of Fire

157 min 2005 7,8 / 12456
Kategoria: Aventure Fantazi Familje
Viti: Nov 16, 2005
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 24,187
Shikime: 4494
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Harry fillon vitin e tij të katërt në Hogwarts, garon në Tournamentin e pabesë Triwizard dhe përballet me Lordin e mbrapshtë Voldemort. Ron dhe Hermione ndihmojnë Harry-in të menaxhojë presionin - por Voldemort joshet, duke pritur mundësinë e tij për të shkatërruar Harry dhe gjithçka që ai qëndron.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR