Filma Me Titra Shqip: August: Osage County

121 min 2013 6,9 / 969
Kategoria: Komedi Dramatik
Viti: Dec 26, 2013
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 13,699
Shikime: 1725
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Një shikim në jetët e femrave të forta të familjes Ueston, rrugët e të cilave kanë marrë drejtime të ndryshme derisa një krizë familjare do t’i sjellë përsëri mbrapa në shtëpinë në të cilën u rritën, dhe tek femra jofunksionale që i rriti.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR