Filma Me Titra Shqip: Enchanted

107 min 2007 6,7 / 3719
Viti: Nov 20, 2007
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 18,988
Shikime: 2316
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Princesha Zhizell dëbohet nga mbretëria prej njerkës së ligë të të dashurit të saj. Më pas ajo transportohet në botën e vërtetë, në New York, ku takohet me një avokat dhe bie në dashuri me të.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR