Filma Me Titra Shqip: Gangsta

125 min 2018 7,1 / 65
Kategoria: Krim Aksion
Viti: Jan 24, 2018
Gjuha Origjinale: NL
Popullariteti: 4,596
Shikime: 2398
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Jetët e katër miqve të ngushtë të fëmijërisë, të cilët dëshirojnë të bëhen gangsterë, dalin jashtë kontrollit kur vjedhin një dërgesë kokaine. Ata nxitin një luftë të vërtetë që do të përfshijë ata, baronët e drogës në Evropë dhe një kartel të pamëshirshëm Kolumbian.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR