Filma Me Titra Shqip: The Whistlers

97 min 2020 6,4 / 33
Kategoria: Komedi Dramatik Thriller
Viti: Jan 8, 2020
Gjuha Origjinale: RO
Popullariteti: 7,685
Shikime: 2847
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Kristi është një polic rumun, i cili i shërben si spiun, mafias. Për të bërë këtë rol, i duhet të shkojë në ishullin Gomera, që të mësojë gjuhën e fishkëllimave. Detyra e tij ndërlikohet, kur vihet në lojë jeta e tij dhe e njerëzve të dashur.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR