Filma Me Titra Shqip: The Conquest Of Siberia

120 min 2019 6,3 / 14
Kategoria: Dramatik Histori
Viti: Feb 21, 2019
Gjuha Origjinale: RU
Popullariteti: 5,067
Shikime: 2259
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Oficeri i ri, Ivan Demarin, dërgohet me shërbim në thellësi të Siberisë. Aty, Ivani takon dashurinë e tij të parë dhe së bashku me regjimentin e tij nisen me mision për të gjetur ar në Jerkend dhe duhet të përballet me komplotin shtetëror në të cilin e gjen veten të ngatërruar.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR