Filma Me Titra Shqip: Sour Apples

109 min 2016 6,4 / 24
Kategoria: Dramatik Romance
Viti: Oct 28, 2016
Gjuha Origjinale: TR
Popullariteti: 3,189
Shikime: 2240
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Duke premtuar një festë vizuale të ngjyrave, kostumeve, dritës dhe vendndodhjeve, do t'iu bëjnë të qeshni dhe qani njëkohësisht me shfaqjet e saj të fuqishme të aktrimit, si dhe dialogët e mençur dhe të paharrueshëm të Yilmaz Erdogan.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR