Filma Me Titra Shqip: Heatstroke

92 min 2013 5.1 / 67
Kategoria: Thriller
Viti: Dec 19, 2013
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 3.098
Shikime: 3203
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Në një udhëtim familjar në shkretëtirën Afrikane, një shkencëtar hulumtimi udhëton pa dashje kursin dhe është vrarë brutalisht nga një tregtar armësh. E dashura e tij është vënë në provën përfundimtare të mbijetesës ndërsa përpiqet të shmangë vrasësit dhe të mbrojë vajzën e tij adoleshente.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR