Filma Me Titra Shqip: Walkaway Joe

0 min 2020 8,5 / 2
Kategoria: Dramatik Aksion
Viti: May 8, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 40,12
Shikime: 821
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Historia e një miqësie midis një djaloshi në kërkim të babait të tij dhe një të vetmuari që fshihet nga e shkuara e tij. Tek njëri-tjetri ata gjejnë fuqinë e një mundësie të dytë dhe shërimin e shpirtit të tyre.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR