Filma Me Titra Shqip: Justice League Dark: Apokolips War

90 min 2020 8,8 / 278
Viti: May 5, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 170,924
Shikime: 2711
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Pas pushtimit dhe shkatërrimit të Tokës, Liga e Drejtësisë mblidhet përsëri bashkë për të shpëtuar planetin dhe të mbijetuarit e mbetur.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR