Filma Me Titra Shqip: Capone

103 min 2020 0 / 0
Kategoria: Krim Dramatik
Viti: Sep 10, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10,87
Shikime: 3604
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Jeta e Al Capones (Tom Hardy) 47 vjeçar, pas 10 vjetësh burg, kur fillon të vuajë nga çrregullimet mendore dhe përndiqet nga e shkuara e tij e dhunshme...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR