Filma Me Titra Shqip: The Islands

124 min 2019 10 / 1
Kategoria: Aventure
Viti: Dec 6, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 9,304
Shikime: 1388
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Bazuar në ngjarje të vërteta, kjo është historia se si guximi dhe përkushtimi i disa njerëzve ndryshuan jetën e një fisi të tërë dhe që me besim dhe vullnet asgjë nuk është e pamundur.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR