Filma Me Titra Shqip: Valley Girl

102 min 2020 5 / 2
Kategoria: Komedi Romance
Viti: May 8, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 33,586
Shikime: 1028
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Të vendosur në një valë muzikore të viteve ‘80-të, një çift i ri të dashuruarish, nga dy botë të ndryshme, kundërshtojnë prindërit dhe shoqërinë e tyre, për të qëndruar së bashku.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR