Filma Me Titra Shqip: A Good Woman Is Hard to Find

97 min 2019 6,5 / 6
Kategoria: Thriller Krim
Viti: Oct 25, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 15,168
Shikime: 1592
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një mama e re dhe e ve prej pak kohësh do të bëjë të pamundurën për të mbrojtur fëmijët e saj ndërsa kërkon të vërtetën rreth vrasjes së burrit.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR