Filma Me Titra Shqip: Julieta

96 min 2016 7 / 573
Kategoria: Dramatik Romance
Viti: Apr 8, 2016
Gjuha Origjinale: ES
Popullariteti: 9,282
Shikime: 2489
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Pas një takimi rastësor me shoqen e fëmijërisë së të bijës, Hulieta, një grua me zemër të thyer vendos të përballet me jetën e saj dhe ngjarjet më të rëndësishme për vajzën e saj që nuk e ka takuar prej 13 vitesh.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR