Filma Me Titra Shqip: Malaal

136 min 2019 7 / 2
Kategoria: Romance Dramatik
Viti: Jul 5, 2019
Gjuha Origjinale: HI
Popullariteti: 2,325
Shikime: 2437
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Malaal është historia e Shivës dhe e Asthas, dy njerëzve të ndryshëm dhe me prejardhje të ndryshme të cilët përjetojnë pafajësinë e dashurisë. Triumfon dashuria apo rrugët e tyre ndahen? Ndiqni udhëtimin e tyre për ta zbuluar.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR