Filma Me Titra Shqip: I'm Not a Killer

110 min 2019 5,9 / 39
Kategoria: Thriller
Viti: Apr 30, 2019
Gjuha Origjinale: IT
Popullariteti: 5,912
Shikime: 1627
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një oficer i nderuar policie, shkon të takojë një mëngjes, mikun e tij më të mirë që është edhe prokuror. Po atë mëngjes, prokurori gjendet i vrarë dhe oficeri i policisë është personi i fundit që e ka parë të gjallë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR