Filma Me Titra Shqip: A Boy Called Sailboat

92 min 2018 6,6 / 11
Kategoria: Dramatik Komedi
Viti: Apr 29, 2018
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 2,662
Shikime: 1295
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një djalë i vogël në një familje meksikane e ka emrin Seilbot. Ai gjen një kitare një ditë dhe ndryshon jetën e të gjithëve.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR