Filma Me Titra Shqip: Aswathama

0 min 2020 0 / 0
Kategoria: Aksion Thriller
Viti: Jan 31, 2020
Gjuha Origjinale: TE
Popullariteti: 1,428
Shikime: 2467
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Historia e një të riu guximtar, i cili ngrihet kundër padrejtësisë, dhunës dhe abuzimit ndaj grave, në një vend, ku ngacmimet seksuale dhe përdhunimet janë pjesë e përditshmërisë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR