Filma Me Titra Shqip: Rev

91 min 2020 0 / 0
Kategoria: Aksion Dramatik
Viti: May 12, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 3,842
Shikime: 2567
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një hajdut i ri me përvojë në vjedhjen e makinave, bëhet informator dhe ndihmon policinë të rrëzojë një rrjet kriminal që merrej me kondrabandën e makinave ekzotike të shtrenjta.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR