Filma Me Titra Shqip: Robert the Bruce

123 min 2019 5,4 / 7
Kategoria: Histori
Viti: Jun 28, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 8,498
Shikime: 1687
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Mbreti Robert Brus është plagosur dhe i arratisur nga ushtria angleze. Në prag të humbjes, një e ve dhe familja e saj e shërojnë dhe i bashkohen mbretit, ndërsa ai vendos të luftojë për lirinë e shumëpritur të Skocisë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR