Filma Me Titra Shqip: The Help

146 min 2011 8,1 / 4720
Kategoria: Dramatik
Viti: Aug 9, 2011
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 15,511
Shikime: 1100
Pershkrimi
Skiteri, një autore aspirante gjatë lëvizjes për të drejtat civile të viteve 1960 vendos të shkruaj një libër ku jepen detaje nga pikëpamja e shërbyesve afrikano-amerikanë mbi familjet e bardha për të cilat ato punojnë, si dhe vështirësitë që ato kalojnë çdo ditë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR