Filma Me Titra Shqip: The Voices

0 min 2020 0 / 0
Kategoria: Horror Thriller
Viti: Feb 15, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10,661
Shikime: 1421
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një vajzë e re kërkon strehë tek shtëpia e vjetër e familjes, ku i duhet të luftojë shumë për të përballuar skizofreninë paranojake të motrës së saj dhe shëndetin e saj mendor para se ajo ta shkatërrojë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR