Filma Me Titra Shqip: Far from the Madding Crowd

119 min 2015 7 / 681
Kategoria: Dramatik Romance
Viti: Apr 23, 2015
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 11,693
Shikime: 1493
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Në Anglinë e periudhës Viktoriane, e pavarura dhe kokëforta znj. Everdin, arrin të tërheqë tre kandidatë shumë të ndryshëm nga njëri - tjetri: Gabriel Oak, një çoban; Frank Troi-n, një rreshter i pamatur; dhe Uilliam Bolldud, një beqar i suksesshëm dhe i pjekur.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR