Filma Me Titra Shqip: Tamasha

139 min 2015 6,6 / 80
Kategoria: Komedi Dramatik Romance
Viti: Nov 27, 2015
Gjuha Origjinale: HI
Popullariteti: 5,725
Shikime: 2119
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Tamasha flet për udhëtimin e dikujt që ka humbur veten duke u përpjekur të sillet në përputhje me normat e shoqërisë. Filmi bazohet në temën qëndrore të konsumimit dhe humbje së vetvetes në përpjekje për t'u përshtatur me veten përsëri.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR