Filma Me Titra Shqip: The Specialist

110 min 1994 5,6 / 675
Kategoria: Aksion Thriller
Viti: Oct 7, 1994
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 12,456
Shikime: 2392
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Nje grua josh nje ekspert bombash dhe e perfshin ate per te shkateruar mafjen qe i ka vrare familjen…
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR