Filma Me Titra Shqip: The Interview

112 min 2014 6,2 / 4102
Kategoria: Aksion Komedi
Viti: Dec 25, 2014
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 23,375
Shikime: 1985
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Dejv Skajlark dhe Aron Rapoport drejtojnë shfaqjen e njohur për VIP-at "Sonte Skajlark." Kur marrin në intervistë një fans të tyre që s'e prisnin, dikatorin Koreano-Verior Kim Jong-un, ata rekrutohen nga CIA për të shkuar në Pjongjang dhe për ta vrarë...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR