Filma Me Titra Shqip: Castle in the Ground

105 min 2019 7 / 1
Kategoria: Dramatik
Viti: Sep 5, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 6,521
Shikime: 1360
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Pas vdekjes së parakohshme të nënës së tij, një i ri fillon të shoqërohet me fqinjën e tij karizmatike dhe përfshihet në botën e varësisë dhe dhunës. Njëkohësisht kjo lloj epidemie pushton dhe qytetin e tyre të vogël
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR