Filma Me Titra Shqip: Kings of Mulberry Street

90 min 2019 0 / 0
Kategoria: Familje Komedi Aventure
Viti: Jun 28, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 8,058
Shikime: 962
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Një djalosh rrëmujaxhi dhe një tjetër i urtë dhe i sapoardhur, bëhen bashkë me dëshirën për të futur në kurth gangsterin e lagjes, i cili ua nxin jetën të gjitha familjeve. Kjo është aventura për drejtësi e dy shokëve të vegjël.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR