Filma Me Titra Shqip: The Past

130 min 2013 7,3 / 306
Kategoria: Dramatik Mister
Viti: May 17, 2013
Gjuha Origjinale: FR
Popullariteti: 8,45
Shikime: 1467
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një burrë iranian braktis gruan e tij franceze dhe dy fëmijët e saj për t'u rikthyer në atdheun e tij. Ndërkohë, gruaja e tij fillon një marrëdhënie të re, një realitet me të cilin burri i saj ballafaqohet kur gruaja e tij i kërkon divorcin.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR