Filma Me Titra Shqip: How to Train Your Dragon 2

102 min 2014 7,7 / 6289
Viti: Jun 9, 2014
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 19,248
Shikime: 1146
Pershkrimi
Kur Lemza dhe Padhëmbëshi zbulojnë një shpellë akulli e cila është shtëpia e qindra dragonjve të egër dhe e një ngarëseje misterioze dragonjsh, dy miqtë e gjejnë veten në mes të një beteje për mbrojtjen e paqes.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR