Filma Me Titra Shqip: Blood and Money

0 min 2020 4,7 / 21
Kategoria: Thriller
Viti: May 15, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 61,513
Shikime: 1396
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një veteran në pension që gjuan në veri të Mainit ndesh në një grua të vdekur dhe një shumë të madhe parash.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR