Filma Me Titra Shqip: L.A. Confidential

138 min 1997 7,8 / 2796
Viti: Sep 19, 1997
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 16,237
Shikime: 2591
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Teksa korrupsioni rritet në vitin 1950 në Los Anxheles, tre policë, një strikt, një brutal dhe një i dobët - bazuar në idenë e tyre të drejtësisë hetojnë një seri vrasjesh
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR