Filma Me Titra Shqip: Scoob!

94 min 2020 8,2 / 492
Viti: May 15, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 272,462
Shikime: 2673
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Skubi dhe banda përballen me misterin e tyre më sfidues, një komplot për të çliruar qenin fantazmë, Cerberus, nëpër botë. Ndërsa nxitojnë për të ndaluar këtë apokalips, ata zbulojnë që Skubi ka të shkruar një fat shumë më të madh nga sa e kishin imagjinuar.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR