Filma Me Titra Shqip: South Wind

125 min 2018 7,8 / 32
Kategoria: Krim Thriller Dramatik
Viti: Oct 23, 2018
Gjuha Origjinale: SR
Popullariteti: 4,129
Shikime: 1815
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një djalë i ri, anëtar i një bande që vjedh makina në Beograd, e vë veten dhe familjen para rrezikut kur rruga e tij ndeshet me atë të një lideri mafioz që punon për shefin e policisë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR