Filma Me Titra Shqip: Two Hearts As One

126 min 2014 9 / 1
Kategoria: Histori Dramatik
Viti: Oct 24, 2014
Gjuha Origjinale: TR
Popullariteti: 1,164
Shikime: 2019
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një vështrim brenda historisë së dy sapo-martuarve që ndahen nga njëri-tjetri dhe kalojnë gjysmëshekullin tjetër të jetës së tyre duke u përpjekur të ribashkohen.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR