Filma Me Titra Shqip: The Hungover Games

86 min 2014 4,4 / 219
Kategoria: Komedi
Viti: Feb 1, 2014
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 3,893
Shikime: 506
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Pasi festuan martesën e Doug, në një hotel te një cilësie te mrekullueshme në Laughlin, NV, djemtë e Hungover, Bradley Ed dhe Zach zgjohen dhe tmerrohen kur e shohin që e kane humbur shokun e tyre, Doug, me ndihmen e Effing dhe Justmich, treshja shume e besueshme, ajo treshe duhet të përgatitet për të luftuar me kulturën e lojës Hungover, ndërsa në atë loje janë të përfshire edhe gratë e vërteta të distriktit 8, dhe Teddyn nga distrikti i kukullave.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR