Filma Me Titra Shqip: Independence Day

145 min 1996 6,8 / 6080
Viti: Jun 25, 1996
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 17,07
Shikime: 1322
Pershkrimi
Amerikë, në prag të festimeve për Ditën e Pavarësisë, është perceptuar një sinjal radio që vjen nga jashtë hapësirës tokësore. Alienet vijnë dhe qëllimi i tyre është për të pushtuar dhe shkatërruar. Presidenti i ri Tomas J. Uitmor njofton në televizion se alienët janë shpërndarë në të gjithë botën: mesazhi shkakton panik! Arma më e mirë e njeriut është vullneti për të mbijetuar....
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR