Filma Me Titra Shqip: All About Who You Know

0 min 2019 10 / 1
Kategoria: Komedi
Viti: Nov 5, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 2,013
Shikime: 1089
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një skenarist i ardhshëm shkruan skenarin e tij më ambicioz deri më tani dhe nis një marrëdhënie me vajzën e idhullit të tij me shpresën se do takojë babanë e saj legjendar për të hapur një derë në showbiz.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR