Filma Me Titra Shqip: Sierra Burgess Is a Loser

105 min 2018 6,4 / 2734
Kategoria: Komedi Dramatik Romance
Viti: Sep 7, 2018
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 16,835
Shikime: 2513
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një rast identiteti i gabuar përfundon në romancë të papritur, ku vajza më e njohur në shkollë dhe dështakja më e madhe duhet të bashkëpunojnë për të fituar zemrat e djemve që pëlqejnë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR