Filma Me Titra Shqip: August. Eighth

120 min 2012 5,9 / 33
Kategoria: Aksion Dramatik Fantazi
Viti: Feb 22, 2012
Gjuha Origjinale: RU
Popullariteti: 3,579
Shikime: 1843
Trailer: YouTube
Pershkrimi
8 Gusht, historia e jashtëzakonshme e një gruaje të re. Ksenia nuk është shumë e lumtur, me probleme në punë, probleme në jetën personale, me nënën dhe një fëmijë që kërkon vëmendje të vazhdueshme... Për t'u bërë më keq, Gjeorgjia ka filluar luftën me Rusinë dhe asaj i duhet të shpëtojë djalin e saj...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR