Filma Me Titra Shqip: Better Days

135 min 2019 8,5 / 19
Kategoria: Dramatik
Viti: Oct 25, 2019
Gjuha Origjinale: ZH
Popullariteti: 7,179
Shikime: 1904
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një gjimnaziste, që vuan bullizmin e bashkëmoshatarëve dhe një djalosh, që merret me punë të pista, akuzohen për vrasjen e një adoleshenteje. Çfarë historie i lidh bashkë, një studente të mirë dhe kriminel të vogël?
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR