Filma Me Titra Shqip: The Grand Grandmaster

105 min 2020 4 / 1
Kategoria: Aksion Dramatik
Viti: Jan 23, 2020
Gjuha Origjinale: CN
Popullariteti: 7,531
Shikime: 1561
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Ndjenjat e papritura lindin mes një djali dhe rivales së tij në boks dhe kjo gjë sjell ndryshimin e gjithë planit të tij për finalen e shumëpritur kundra saj.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR